Mobilize

Chcete analyzovat data o svých lidech rychle a na jednom místě? Zapojte do rozvoje talentů a plánování nástupnictví platformu Mobilize.

Proč hledat jehlu v kupce sena, když ji za vás najde Mobilize.

Hledání interních talentů ve velkých firmách může být rychlé a jednoduché. S platformou Mobilize snadno posbíráte a zanalyzujete data o svých zaměstnancích. A až přijde čas na rozhodování o povýšení nebo doplnění týmu, budete je mít hned po ruce.

Všechny důležité informace o kompetencích talentů najdete na jednom místě – v moderním a přehledném prostředí. Můžete je procházet, doplňovat a měnit. Kdykoli a odkudkoli.

Přehledné grafy o vašich talentech během pár sekund

Data, která získáte z psychometrických nástrojů, nemusí po jednom použití skončit v šuplíku. Díky platformě Mobilize se k nim můžete kdykoli jednoduše vrátit.

Až budete mezi svými lidmi hledat talent s konkrétními kompetencemi, stačí do platformy zadat požadavky a spustit porovnání. Během chvilky z přehledných tabulek a grafů vyčtete, kdo vašim požadavkům odpovídá nejlépe.

Odpadne vám tak zdlouhavé přemýšlení nad vhodnými kandidáty a hledání napříč týmy a odděleními.

Univerzální nástroj pro celý zaměstnanecký cyklus

Přehledné a snadno dostupné informace o kompetencích oceníte při:

plánování nástupnictví

identifikování zaměstnanců s manažerským potenciálem

identifikaci a srovnávání talentů

plánování týmového a individuálního rozvoje

budování rozmanitých týmů

restrukturalizaci společnosti

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu, analýzou jeho používání a zkvalitněním marketingu. Přečtěte si Ochranu osobních údajů pro více informací.