Smart interview

Chcete vést pohovory rychle, efektivně a na dálku? Využijte pro výběr talentů moderní technologie – platformu Smart Interview.

Velká vzdálenost ani jiné časové pásmo už vám nábor nezkomplikuje.

Nabírejte jednoduše, odkudkoliv, naživo i z nahrávky. SHL platforma Smart Interview vám pomůže vést pohovory efektivně a v příjemném on-line prostředí, které sedne náborářům i uchazečům.

Automatizace procesu pohovoru, možnost sdílení nahrávek, AI vyhodnocení a další technologické vychytávky ušetří hiring managerům hodiny času a zrychlí náborová rozhodnutí. Platformu umíme integrovat do vašeho systému pro nábor kandidátů (ATS).

Ukládejte si poznámky ke kompetencím přímo do videa

Veďte a vyhodnocujte vše přehledně a na jednom místě

Vracejte se k záznamům pohovorů a sdílejte je s kýmkoli

Šetřete čas a nechte AI zhodnotit vaše kandidáty

Smart Interview On Demand

Získejte informace o stovkách uchazečů během minut

Zrychlete svůj náborový proces a šetřete čas náborářů i kandidátů. Strukturu pohovoru si předem připravíte a účastníkům pohovoru pošlete odkaz.

V nahraných videopohovorech s odpověďmi na vaše otázky rychle najdete vhodné talenty. A když do hodnocení zapojíte AI, získáte shortlist těch nejlepších kandidátů za pár minut. Objektivně a standardizovaně. Naše AI není žádný “black box”, ale má jasná kritéria hodnocení.

Výhody

Flexibilita a ušetřený čas

Nachystejte uchazečům otázky a nechte je odpovídat kdykoli a odkudkoli. Vybírat můžete z banky behaviorálních otázek a platforma vám pomůže i s nastavením struktury pohovoru a jeho vyhodnocením.

Recruiteři získají intuitivní a komplexní platformu pro vedení a vyhodnocování pohovorů na dálku. A kandidáti zase zkušenost, která vás představí v tom nejlepším světle.

Smart Interview Live

Poznávejte a hodnoťte uchazeče v živém pohovoru

Dopřejte svým náborářům a kandidátům příjemný uživatelský zážitek. Prostředí náborové platformy je intuitivní a přehledné. Spolehlivě se do něj připojíte z kanceláře i cest.

Pohovory můžete nahrávat a na časovou osu v průběhu vkládat poznámky a komentáře, které vidí jen vaši kolegové. Samozřejmostí je whiteboard, sdílení obrazovky, nastavování skupin i soukromé zprávy jednotlivým účastníkům.

Výhody

Strukturovaný průběh a vyhodnocení

Připravte si strukturu pohovoru a kritéria hodnocení předem a šetřete čas. Otázky se vám zobrazí přímo na obrazovce – stačí je přečíst.

Na hodnocení kandidátů nemusíte být sami. Pozvěte do pohovoru další hodnotitele anebo s nimi sdílejte nahrávky. Video i s poznámkami budete mít kdykoli k dispozici.

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu, analýzou jeho používání a zkvalitněním marketingu. Přečtěte si Ochranu osobních údajů pro více informací.