TalentCentral

Chcete pracovat s HR psychodiagnostickými nástroji rychle a efektivně? Využijte pro práci moderní cloudovou platformu TalentCentral.

Psychodiagnostické testování nikdy nebylo jednodušší!

Získávejte, vyhodnocujte a využívejte data o svých talentech opravdu efektivně. Platforma TalentCentral vám práci s psychodiagnostickými metodami ještě usnadní. A zlevní.

Moderní cloudová platforma umožní vašim HR specialistům pracovat s širokou paletou psychodiagnostických nástrojů od SHL v uživatelsky příjemném prostředí. Díky ní budete flexibilní a snadno a rychle si připravíte odkazy pro kandidáty či stáhnete výsledné zprávy.

Platformu navíc můžeme integrovat do vašeho ATS systému nebo vám v ní můžeme udělat úpravy na míru.

Založení platformy TalentCentral je zdarma a doporučujeme ji už od odběru 5 testů nebo dotazníků měsíčně.

Testujte, vyhodnocujte a hlavně šetřete

V platformě TalentCentral na vás čekají všechny psychodiagnostické nástroje, které můžete pro nábor nebo rozvoj zaměstnanců potřebovat.

Osobnostní a motivační dotazníky, výkonové testy schopností a dovedností budete mít k dispozici kdykoli a odkudkoli.

Vaši HR specialisté mohou sami zvát kandidáty a zaměstnance k vyplnění dotazníků, vyhodnocovat je a výsledky používat k rozhodování. Protože k obsluze platformy nepotřebujete prostředníka, šetříte čas i peníze.

Jak to funguje?

Zdarma vám zařídíme platformu a vy si předplatíte jednotky, které vám do ní nahrajeme. A potom už jen snadno a flexibilně využíváte psychodiagnostiku tehdy, když ji potřebujete.

Na práci s platformou vás vyškolíme. Pokud budete potřebovat pomocnou ruku, jsme vám vždy k dispozici.

Výhody SHL TalentCentral

Úspora času a peněz

Čím víc testů, tím nižší náklady? Jasně! Díky vlastní platformě TalentCentral můžou vaši specialisté testovat rychle, flexibilně a bez dalších nákladů.

Dostupné v 30+ jazycích

Sestavujete mezinárodní týmy? Potřebujete každý test a závěrečnou zprávu v jiném jazyce? Vše umíme ve více než 30 jazycích.

Kombinace metod

Osobnostní, motivační nebo výkonové? Je to jen na vás! V platformě TalentCentral můžete mít klidně všechny – hezky přehledně a na jednom místě.

Výsledky okamžitě

Testujte kdykoli a odkudkoli. Odkazy pro vyplnění vystavíte rychle a pohodlně, z kanceláře i obýváku. A jakmile kandidát vyplní, máte výsledky ihned k dispozici.

Administrace bez starostí

Práce s platformou vám půjde sama. Naučíme vás s ní pracovat a kdyby cokoli, rádi poradíme. Navíc ji umíme integrovat do vašeho ATS.

Úpravy na míru

Chcete do platformy firemní logo? Nebo různá oprávnění přístupu pro vaše kolegy? Není problém. A také vám můžeme na míru upravit výsledné zprávy.

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu, analýzou jeho používání a zkvalitněním marketingu. Přečtěte si Ochranu osobních údajů pro více informací.