Rozvoj manažerů

Chcete vychovávat lepší lídry a efektivně plánovat nástupnictví? Využijte diagnostické nástroje pro výběr a rozvoj manažerů.

Dobrý šéf je k nezaplacení.

Ale proč platit za rozvojové programy, které z manažerů správné lídry neudělají. Zapojte do výběru vzdělávacích nástrojů data a získejte jasnou představu, co vaši lidé umí a v čem potřebují podpořit.

Rozpoznávejte vůdčí osobnosti, plánujte kariérní postupy, organizujte nástupnictví a dejte manažerům vzdělání, které ocení. A hlavně využijí.

S moderními SHL nástroji získáte konkurenční výhodu – zefektivníte proces náboru, motivace i retence zaměstnanců.

10 000+

Tolik organizací po celém světě důvěřuje při náboru nových talentů našim metodám.

58 %

Tolik společností nevyužívá žádné objektivní nástroje pro plánování nástupnictví.

65 %

Tolik zaměstnanců je nespokojených se svým manažerem.

82 %

Až tolik organizací chybuje při výběru kvalitních manažerů.

Co mi pomůže s rozvojem?

Psychodiagnostika

Zjistěte, kteří zaměstnanci mají potenciál být dobrým lídrem a rozvíjejte je v souladu s firemní kulturou.

Psychodiagnostika vám pomůže zanalyzovat silné a rozvojové stránky vašich stávajících i budoucích manažerů. Dozvíte se, jaké mají předpoklady, porozumíte jejich potřebám a zjistíte, jak je motivovat k lepším výkonům.

Psychodiagnostické metody vyvíjíme speciálně pro pracovní prostředí. A protože čas jsou peníze, můžete naše osobnostní dotazníky a výkonové testy vyplňovat a procházet on-line. Z počítače nebo i z mobilu. A ve více než 30 jazycích.

Více

360° zpětná vazba

Získejte zpětnou vazbu na chování svých manažerů na pracovišti a rozpoznejte příležitosti pro jejich další rozvoj.

Pomocí dotazníkové metody odhalíme, jak vaše manažery vnímá a hodnotí jejich okolí. Zjistíme, jak dobře zvládají vedení týmu, předávání informací nebo rozhodování.

Dotazník vám sestavíme na míru a všechna data u nás budou v naprostém bezpečí. Výsledky vám napoví, jak sestavit plán osobního rozvoje a jaké chování změnit. Pro ještě lepší představu o rozvojových potřebách doporučujeme kombinaci s psychodiagnostikou.

Více

Assessment a development centrum (AC/DC)

Najděte mezi svými zaměstnanci ty nejlepší manažery a efektivně je rozvíjejte.

V AC/DC centru se podíváme na to, jak se vašim zaměstnancům daří řešit reálné situace a úkoly. Program centra poskládáme na míru konkrétní pracovní roli. Vyškolení hodnotitelé prověří individuální i týmový potenciál a zmapují, jak spolu vaši lidé komunikují a spolupracují.

Předáme vám přehledný výstup, který vám pomůže lépe plánovat kariérní růst a podporovat seberozvoj. Zároveň snížíte riziko obsazení klíčových manažerských pozic nevhodným kandidátem – porovnat můžeme interní i externí uchazeče. V kombinaci s psychodiagnostikou získáte ještě hlubší představu o potenciálu hodnocených zaměstnanců.

Více

Příklad projektu

Česká technologická společnost potřebovala pomoc se správným nastavením a plánováním rozvoje manažerů. A to napříč úrovněmi celé společnosti.

Protože potřeby rozvoje jednotlivých manažerů se od sebe často liší a o aktuální situaci nebyl detailní přehled, museli jsme nejdřív získat potřebná data a informace.

Pomocí psychodiagnostiky jsme zmapovali potenciál zaměstnanců v manažerských kompetencích. Ten nám posloužil jako odrazový můstek pro vytvoření rozvojových plánů a strategií – pro jednotlivce, oddělení i jednotlivé úrovně managementu.

Výsledné skupinové a individuální zprávy zmapovaly silné stránky a rozvojové oblasti. Společnost na jejich základě začala realizovat další kroky v oblasti plánování individuálního i celofiremního rozvoje.

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu, analýzou jeho používání a zkvalitněním marketingu. Přečtěte si Ochranu osobních údajů pro více informací.