Psychodiagnostika

Chcete získat relevantní informace o svých zaměstnancích a kandidátech a odhalit jejich potenciál? Zapojte do HR procesů psychodiagnostiku!

Poznejte své lidi a zkvalitněte jejich výběr i vzdělávání.

Psychodiagnostické metody vám pomůžou získat informace o osobnosti, motivaci, potenciálu a schopnostech uchazečů i zaměstnanců. Hodit se vám budou nejen při náborech, ale i při hledání talentů ve vlastních řadách nebo určování oblastí rozvoje.

SHL psychodiagnostické testy a dotazníky stojí na pevném vědeckém základu a jsou vytvářeny speciálně pro pracovní prostředí. V nabídce máme osobnostní dotazníky i testy kognitivních schopností.

A protože vycházíme z Univerzálního kompetenčního rámce (UCF), můžete je snadno kombinovat s dalšími HR metodami. Potřebujete testovat ve velkém? Zřídíme vám vlastní platformu TalentCentral. Všechny výsledky budete mít přehledně na jednom místě a vždycky okamžitě k dispozici.

A pokud si nevíte rady s interpretací, rádi Vám s ní pomůžeme nebo poskytneme účastníkům zpětnou vazbu přímo my.

Zpřesníte výběr a zvýšíte úspěšnost pohovorů

Získáte informace pro plánování cíleného rozvoje

Najdete vhodné talenty pro restrukturalizaci

Identifikujete osobnosti s vůdčím potenciálem

Výhody SHL psychodiagnostiky

Univerzální využití

Mapujte, poznávejte, předvídejte. Napříč pozicemi a celým cyklem. Psychodiagnostiku využijete při výběru, rozvoji i plánování nástupnictví.

Dostupné v 30+ jazycích

Skládáte zahraniční tým? Žádný problém. Naše testy i výsledné zprávy jsou dostupné ve více než 30 jazycích. Stačí si vybrat.

On-line vyplňování

Z kanceláře nebo z gauče? To je jenom na vás. Testy i dotazníky můžete vyplňovat on-line z počítače, tabletu i mobilu.

Nejmodernější metody

Testování je šité na míru pracovnímu prostředí a stojí na moderních metodách (počítačová adaptivita). Celý proces je proto ještě rychlejší a přesnější.

Přehledné výsledky

Titul z psychologie nepotřebujete. Výsledné zprávy jsou jasné, přehledné a srozumitelné. A navíc si můžete vybrat takovou, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Vědecky podložená kvalita

Psychometrické vlastnosti našich metod neustále vědecky testujeme a posouváme dál. Už 25 let ve 20 zemích a 40 odvětvích.

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu, analýzou jeho používání a zkvalitněním marketingu. Přečtěte si Ochranu osobních údajů pro více informací.