Rozvoj HR specialistů

Chcete zrychlit nábory, snížit fluktuaci nebo lépe plánovat rozvoj zaměstnanců? Naučte své personalisty pracovat s moderními HR nástroji.

Pod svícnem bývá největší tma...

Tak si posviťte na vzdělání svých HR specialistů. Profesionální rozhodování o lidských zdrojích se vyplatí. A přinese vám velkou konkurenční výhodu.

Personalisty naučíme pracovat s moderními HR nástroji, získávat podstatné informace a využívat je v průběhu celého životního cyklu zaměstnance.

S SHL metodami budete vybírat ty nejvhodnější uchazeče, efektivně je rozvíjet, hodnotit a motivovat. Od juniorních až po top manažerské pozice.

10 000+

Tolik organizací po celém světě důvěřuje při náboru nových talentů našim metodám.

přes 40 %

Tolik zaměstnanců je vybráno nevhodně pro svou pozici nebo sami skončí během prvního roku.

Tolikrát přesněji se budete rozhodovat, když použijete SHL nástroje.

39 %

Jen tolik společností dokáže odhalit a využít potenciál svých zaměstnanců.

Co mi pomůže s rozvojem?

Certifikační školení pro práci s SHL psychodiagnostikou

Odhalte potenciál kandidátů i zaměstnanců. Rozvíjejte je efektivně a pochopte lépe jejich potřeby.

Na certifikačním školení hodnocení osobnosti a schopností (PAA – Personality and Ability Assessment) se naučíte, jak využívat psychodiagnostiku při výběru a rozvoji zaměstnanců.

Zkušení psychologové vás seznámí s SHL psychodiagnostickými metodami v teorii i praxi. Řekneme vám, jaké testy a dotazníky kdy použít. Porozumíte jejich výstupům a naučíte se předávat kvalitní zpětnou vazbu zaměstnancům i jejich manažerům.

Více

Behaviorální interview (BEI)

Naučte se pokládat ty správné otázky a získávejte kvalitní informace o schopnostech a návycích kandidátů.

Na školení vás naučíme vést pohovory efektivně. Budete vytvářet, pokládat a vyhodnocovat správně zacílené otázky. Zjistíte, jak se nenechat se ovlivnit a začnete se rozhodovat na základě přesných dat.

Naši lektoři vás seznámí se základní teorií a vše si vyzkoušíte taky v praxi. Podělíme se s vámi o cenné zkušenosti a přidáme praktické tipy.

Více

Assessment a development centrum (AC/DC)

Ověřte si kompetence kandidátů a zaměstnanců v situacích simulujících reálné pracovní situace.

Naučíme vás, jak připravit a zrealizovat úspěšné AC/DC. Od analýzy pozice přes scénář a harmonogram až po přípravu hodnotitelů.

Seznámíte se s SHL metodami a zjistíte, jak pozorovat, zaznamenávat a vyhodnocovat chování účastníků. Strukturovaně a jednoznačně.

Více

Case study

Mezinárodní společnost působící ve stavebnictví potřebovala proškolit své HR specialisty z 9 evropských zemí v mapování kompetencí zaměstnanců.

Protože cílem bylo naučit je rozeznávat dovednosti zaměstnanců a jejich rozvojové potřeby, zvolili jsme školení na behaviorální otázky a využití DC.

V první fázi projektu jsme personalisty naučili vytvářet, realizovat a vyhodnocovat DC a správně cílit a vyhodnocovat kompetenční behaviorální otázky. Ve druhé fázi jsme si vše vyzkoušeli v praxi, nejprve v pilotní fázi a poté  jsme realizovali DC již se zaměstnanci společnosti.

HR specialisté tak mohou samostatně a profesionálně realizovat podobné projekty, získávat informace o svých talentech a cílit rozvojové programy tam, kam je opravdu potřeba.

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu, analýzou jeho používání a zkvalitněním marketingu. Přečtěte si Ochranu osobních údajů pro více informací.