Certifikační školení SHL psychodiagnostiky

Chcete využívat, vyhodnocovat a interpretovat SHL psychodiagnostické dotazníky a testy opravdu efektivně? Proškolte své HR specialisty!

Naučte se pracovat s SHL psychodiagnostikou a zkvalitněte svůj náborový proces.

Certifikační školení hodnocení osobnosti a schopností (PAA – Personality and Ability Assessment) vás naučí správně a naplno využívat SHL psychodiagnostické metody při výběru talentů i jejich rozvoji.

Společně s našimi psychology se podíváte na SHL psychodiagnostické metody pořádně zblízka. Dozvíte se, jaké testy kdy použít, jak je vyhodnotit a jak předat zpětnou vazbu účastníkům i manažerům. Získáte tak přehled o možnostech psychodiagnostiky a o tom, jak je efektivně využít v jednotlivých fázích zaměstnaneckého cyklu.

S čím mi školení pomůže?

Ani kvalitní nástroje se neobejdou bez kvalitního vyhodnocení. Pokud si nejste jistí, po jakém dotazníku kdy sáhnout nebo jak interpretovat jeho výsledky, je pro vás certifikační školení jako dělané.

Na školení se naučíte:
1

vybírat ty nejvhodnější osobnostní a výkonové psychodiagnostické metody pro různé fáze HR procesu,

2

interpretovat výsledné zprávy a poskytovat přínosnou zpětnou vazbu kandidátům, zaměstnancům i manažerům,

3

přemýšlet nad kompetenčními modely a určovat, co je pro vaši společnost důležité,

4

vše podstatné o fungování psychodiagnostických nástrojů a jejich profesionálním využití v praxi,

5

i to, jak vysvětlit jejich přínos managementu a prosadit jejich využití.

Školení se hodí všem HR specialistům a manažerům, kteří pracují (nebo chtějí začít) s výkonovými testy a osobnostními dotazníky v oblasti výběru, řízení, rozvoje a vzdělávání zaměstnanců.

Jak to probíhá?

Certifikační školení zahájíme e-learningem. Ten vám poskytne pevný teoretický základ, který budeme dál rozvíjet osobně na dvoudenním školení. U nás nebo u vás v kanceláři. Jde to ale i online.

Školení vedou naši zkušení psychologové. V proběhu školení s vámi projdou to nejdůležitější a vše si rovnou ozkoušíte v praxi na rozmanitých cvičeních.

Ze školení budete odcházet nejen se spoustou vědomostí a mezinárodně platným certifikátem, ale také s podpůrnými materiály. K těm se můžete kdykoli vrátit. Stejně jako do e-learningu, kde najdete další návazná cvičení, co vás posunou dál.

A pokud byste potřebovali pomocnou ruku, naši školitelé jsou vám kdykoli k dispozici. Rádi rozptýlíme nejasnosti a zodpovíme otázky, které přináší praxe.

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu, analýzou jeho používání a zkvalitněním marketingu. Přečtěte si Ochranu osobních údajů pro více informací.