Testy kognitivních schopností Verify G+

Chcete změřit analytické schopnosti nebo logické uvažování uchazečů? Zapojte do výběrového řízení testy kognitivních schopností.

Změřte potenciál kandidáta hledat souvislosti a řešit problémy – v rámci jednoho testu!

Výkonový test Verify G+ vám pomůže posoudit kognitivní schopnosti a výkon uchazeče ve třech oblastech  – numerické schopnosti, deduktivní usuzování a induktivní usuzování.

Zjistíte, zda vaši kandidáti dokáží vyhodnocovat argumenty, analyzovat scénáře, správně pracovat s daty a čísly, číst grafy a tabulky nebo vyvozovat logické závěry z textových informací.

Jak to vlastně funguje?

Test Verify G+ je nejoblíbenější ze sady testů kognitivních schopností Verify. Navrhli jsme ho tak, aby současně měřil numerické, deduktivní a induktivní schopnosti.

Obsahuje celkem 30 otázek – 10 pro každou z měřených oblastí. Na vyplnění testu má uchazeč celkem 36 minut.

Chcete se zaměřit pouze na jednu oblast? Není problém. Všechny subtesty je možné vyplňovat i samostatně.

Test numerických schopností

Test měří kandidátovu schopnost přesně a rychle pracovat s čísly a vyhodnocovat numerické údaje i statistická data, tabulky a grafy. Tyto dovednosti jsou klíčové pro nejrůznější pracovní situace napříč obory, kde se pracuje s čísly a datovými soubory, typicky pro pracovníky ve financích nebo auditu.

Test deduktivního usuzování

Test hodnotí schopnost správně interpretovat nekompletní informace, vyvozovat z nich logické závěry a předkládat argumenty. Hodí se pro kandidáty na pozice, kde je potřeba analyzovat textové informace a na jejich základě hledat vhodná řešení či připravovat prezentace a reporty.

Test induktivního usuzování

Test je zaměřený na schopnost chápat vztahy a souvislosti mezi různými informacemi a vyvozovat z nich pravidla a závěry. Využijete ho především u pozic, které vyžadují strategické a analytické myšlení, řešení složitých problémů, hledání nových přístupů nebo chyb v pracovních procesech.

Hledáte jiný výkonový test?

Dejte nám vědět, naše portfolio je výrazně širší a rádi vám pomůžeme zjistit, jak jsou na tom vaši kandidáti třeba s pozorností.

Kontakt

Výhody Verify G+

Univerzální využití

Verify G+ je díky počítačové adaptivitě vhodný pro všechny pozice a úrovně organizační struktury.

On-line vyplňování

Test mohou kandidáti vyplňovat on-line na počítači, telefonu nebo tabletu a ve 32 jazycích.

Interaktivní verze

K dispozici máme kromě klasické i interaktivní verzi, která zaujme absolventy a technické nadšence.

Kombinace metod

Kognitivní testování můžete kombinovat s behaviorálním interview i osobnostními dotazníky a získat tak přesnější informace.

Kliknutím na “Přijmout vše” souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. To nám pomáhá s vylepšováním webu, analýzou jeho používání a zkvalitněním marketingu. Přečtěte si Ochranu osobních údajů pro více informací.